Юрій Павленко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжить спілкування з виборцями в усіх соцмережах
19 Травня 2017 15:35

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК збереже свою сторінку в соцмережах «ВКонтакте» і «Однокласники», заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко. За його словами, рішення РНБОУ про закриття доступу до соцмереж не забороняє користуватися ними громадянам України, тому партія продовжить спілкування з виборцями в соцмережах.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не закриватиме свої сторінки в «ВКонтакте» і «Однокласниках». Указ Президента, який дав зелене світло рішенню РНБО, стосується провайдерів, а не звичайних громадян. Вже зараз мільйони наших громадян заходять в ці соцмережі через анонімайзери або в інший спосіб. Наша партія завжди була зі своїми виборцями. Ми і далі продовжимо спілкування у всіх соцмережах», - сказав Павленко.

Депутат додав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає незаконним Указ Президента про блокування доступу до інтернет-ресурсів, як такий, що порушує демократичні принципи людини і громадянина.

«Ми оскаржимо його в Конституційному суді як такий, що суперечить Конституції і санкційним законам, ухваленим парламентом. Даний Указ безпосередньо порушує ст. 34 Основного закону України, яким гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань», - зазначив Юрій Павленко.