Юрій Павленко: Головне завдання щодо створення на Житомирщині дієвої мережі організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – виконано
21 Квітня 2017 12:43

На цьому наголосив голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Юрій Павленко під час виступу на  конференції Регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області, яка проходить у Житомирі.

«На чергових місцевих виборах 2015 року в радах всіх рівнів було обрано 116 депутатів. Це гарний результат, які свідчить про зростання довіри  у людей до нашої політичної сили. У місцевих радах створено 16 депутатських фракцій та 10 депутатських груп  ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, які сьогодні активно працюють в радах, до думки яких дослухаються, позицію яких поважають», - наголосив під час виступу Юрій Павленко.

В області  відкрито та активно працюють шість громадських приймалень Юрія Павленка, де, окрім народного депутата, ведуть прийом та допомагають людям, громадам депутати обласної, районних, міських рад.

Юрій Павленко також розповів, що за звітний період (2 роки) відвідав всі  міста та райони області. Саме під час таких візитів вивчалися найбільш болючі проблеми громад: зокрема, фермерських господарств (Пулинський район), газового забезпечення сільського населення (Коростишівський район), закриття шкіл в Пулинському та Романівському районах, забруднення річки  Хомора у Баранівському районі, скорочення медичного персоналу (Коростень), порушення прав громадян під час проведення децентралізації (Романівський, Любарський, Черняхівський райони), стан медичної галузі, проблеми автобусного сполучення, питання необхідності повернення чорнобильських пільг (Олевський, Овруцький, Коростенський райони), які і лягли в основу пропозицій Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» до Верховної Ради України та Уряду щодо їх вирішення. Так, підготовлено 21 запит. Вони оголошені з трибуни Верховної Ради (з урахуванням запитів, по яких Юрій Павленко був співавтором) та 30  звернень до компетентних органів.

«Вважаю, що саме завдяки безпосередньому спілкуванню з людьми на місцях, маючи щире бажання допомогти у вирішенні проблем громад, конкретних людей, нам вдається крок за кроком вирішувати положення своєї передвиборчої програми, формувати позитивний імідж партії та збільшувати кількість її прихильників, - зауважив Юрій Павленко, акцентувавши, що головне завдання щодо створення на Житомирщині чітко структурованої  і дієвої мережі організацій  ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виконано. – У складі Регіональної партійної організації діє 30 територіальних партійних організацій. Всі вони  ефективні  і працюють над розширенням мережі парторганізацій до рівня виборчих дільниць», - зазначив політик.

Конференція продовжує роботу. Участь у партійному форумі  взяв народний депутат, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко. Запрошені на конференцію, окрім делегатів, депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ усіх рівнів, представники громадських організацій, ЗМІ.

Учасники партійного заходу планують обговорити низку питань, які стосуються партійної роботи, зокрема, щодо обрання Голови, членів Політради, Голови та членів Комітету партійного контролю Регіональної партійної організації,  а також обрання делегатів на VIII З’їзд Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

Пропонується також обговорити позицію  партії стосовно оцінки соціально-політичного стану в Україні, шляхів виходу із масштабної кризи у суспільстві та початок мобілізаційної роботи по підготовці до виборів депутатів Верховної ради України та чергових місцевих виборів.