Юрій Бойко: Парламент повинен почати цей пленарний тиждень з розгляду змін до бюджету
20 Березня 2017 12:52

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час Погоджувальної ради у понеділок, 20 березня.

Він зазначив, що ефективність роботи парламенту залишається вкрай низькою. Законопроекти, потрібні людям, до порядку денного не потрапляють.

«З п’яти законопроектів, які стосуються 1,7 млн переселенців - людей, які почали своє життя з нуля, - на цей пленарний тиждень перейшли три, але ключового законопроекту №4794 там немає», - підкреслив Юрій Бойко.

Він наголосив, що парламент повинен починати цей пленарний тиждень з розгляду змін до бюджету. «Сьогодні у Верховної Ради немає більш важливого завдання, ніж змінити бюджет, який створив дуже багато проблем, перш за все, нашим пенсіонерам. Якщо внаслідок інфляції є додаткові надходження до бюджету в обсязі 24 млрд грн, то потрібно відновити соціальну справедливість, переглянути його і віддати ці кошти тим людям, які потребують допомоги держави – пенсіонерам і соціально незахищеним громадянам», - сказав лідер опозиціонерів.

Парламентарій нагадав, що Верховна Рада за попередній пленарний тиждень ухвалила 7 законів, притому що в порядку денному їх було анонсовано 76. «Ефективність роботи парламенту – менше ніж 10% від того, що було заплановано і затверджено на Погоджувальній раді. Це пряма провина, перш за все, керівництва парламенту, тому що організація роботи будь-якої установи – це справа керівника», - сказав Юрій Бойко.

«Системна робота парламенту, врахування пропозицій фракцій і організація командної гри – це те, що потрібно у сьогоднішній кризовій ситуації. Це має бути зроблено з урахуванням думки всіх фракцій, а не окремих членів колишньої коаліції», - резюмував Юрій Бойко.