Сергій Дунаєв: Рішення РНБО про торгову блокаду Донбасу може призвести до екологічної та гуманітарної катастрофи в Луганській області
20 Березня 2017 14:01

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Дунаєв заявив під час Погоджувальної ради у понеділок, 20 березня.

Він зазначив, що прийняте на засіданні РНБО рішення про повне припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення може призвести до повної зупинки ТЕС у Щасті, яка є єдиним джерелом виробництва електроенергії як для промислових споживачів, так і для населення Луганської області.

«Все це викликає соціальну напруженість у регіоні. Звертаюся до представників Президента і уряду про те, що дане рішення несе загрозу енергетичній та національній безпеці і може призвести до екологічної та гуманітарної катастрофи в Луганській області», - підкреслив Сергій Дунаєв.

«В даному рішенні РНБО проглядаються меркантильні політичні інтереси окремих політичних груп і не враховуються інтереси громадян України. Незалежність нашої держави ґрунтується на безпеці громадян. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність - ст. 3 Конституції України», - сказав парламентарій.

«Як представник в парламенті територіальних громад Луганської області прошу розглянути питання підключення області до єдиної енергосистеми України з метою безперебійної роботи промисловості і безпеки населення регіону», - зазначив Сергій Дунаєв.