Олена Колесникова: Влаштовуючи провокації з 9 травня, блокуванням соцмереж і антицерковними законами влада відволікає людей від реальних проблем в економіці, від злиднів і безробіття
19 Травня 2017 10:07

Коментуючи останні події в нашій країні, міністр освіти, культури, науки, сім'ї та молоді Опозиційного уряду Олена Колесникова підкреслила, що суспільство чекає від влади ініціативи, які будуть об'єднувати країну і покращувати життя людей.

 «Не можеш дати людям хліба - дай їм видовищ» - такий принцип роботи нинішньої влади. Звідси і всі скандали протягом трьох останніх років. Провокації на 9 травня, блокування соцмереж, антицерковні законопроекти - не виняток. На тлі цього інформаційного шуму, на жаль, непомітними залишаються проблеми в економіці, корупція у владі, злидні і безробіття», - сказала Олена Колесникова.

Вона зазначила, що кожен день люди стикаються з величезною кількістю проблем, до яких владі немає діла.

«Ніхто не говорить про те, що в Україні закрито вже близько 300 шкіл і більше 100 ПТУ. Про те, що сотні вчителів і викладачів залишилися без роботи, а тисячі студентів - без стипендій. Про те, що скасовано безкоштовне харчування для школярів і учнів ПТУ з числа сиріт та бідних сімей. Я навіть не кажу про те, що десятки тисяч провідних вчених виїхали з країни, що поки світ освоює нові технології і запускає на орбіту супутники, які роздають Wi-Fi літакам, Україна знищує науку і закриває цілі наукові інститути», - сказала Олена Колесникова.

Опозиційний міністр підкреслила, що нинішня влада вкрай халатно відноситься до сфери освіти і науки, за якими стоїть прогресивне майбутнє.

«Гальмуючи реформи, урізуючи фінансування і роблячи з наших дітей низько освічений клас, влада позбавляє майбутнього кожного українця і всю нашу країну. Я щиро сподіваюся, що влада одумається і перестане розколювати суспільство, а провладна більшість у Верховній Раді все ж винесе в зал для голосування проекти законів щодо збільшення фінансування науки і освіти», - сказала Олена Колесникова.