Олександр Вілкул готовий прийти в ГПУ давати свідчення, якщо буде офіційна повістка, але розцінює подібні дії влади як спробу вплинути на вибори мера Дніпропетровська
02 Листопада 2015 17:43

Олександр Вілкул, народний депутат України, кандидат в мери Дніпропетровська заявив, що готовий прийти в ГПУ давати свідчення, якщо буде офіційна повістка, але розцінює подібні дії влади як спробу вплинути на вибори мера Дніпропетровська. Нагадаємо, другий тур мерських виборів відбудеться 15 листопада. У першому турі переміг Олександр Вілкул. Борис Філатов програв, набравши на сім тисяч голосів менше.

«Перебуваючи у Варшаві, у яку я приїхав для зустрічі з Александром Квасневським, екс-президентом Польщі, я дізнався із засобів масової інформації про заяви генпрокуратури. Я готовий прийти в ГПУ давати свідчення, якщо буде офіційна повістка. Але мені не зрозуміло, навіщо це робити зараз, коли йде виборчий процес - до виборів мера Дніпропетровська залишилося менше двох тижнів. Я розцінюю це як спробу поламати виборчий процес. Це спроба з боку влади перешкодити мені проводити виборчу кампанію, порушити графік зустрічей з виборцями», - підкреслив Олександр Вілкул.