Наталія Рибак: Децентралізація, яка не покращує життя селян, перетворюється на черговий міф нинішньої влади
20 Березня 2017 11:36

На цьому депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Рибак наголосила під час зустрічі з представниками Вільської ОТГ, що у Черняхівському районі на Житомирщині.

Депутат прибула у Вільськ на запрошення виборців, які розповіли про те, що вже впродовж кількох місяців не можуть отримати проголосоване рішення сесії сільської ради щодо виділення землі багатодітним родинам,  а тому не мають можливості зайнятися оформленням документів, які дають право користуватися землею.

На їх думку, питання використання земельних ресурсів,  у тому числі невитребуваних земельних паїв в громаді не впорядковане. Як наслідок, вигоду від користування землею отримують  зовсім не ті, хто все життя жив і працював на цій землі.

«Селянам дуже багато накипіло. І не лише стосовно землі. В селі нема впорядкованого приміщення для садочків, хоч дітей тут достатньо. Не організовано належним чином підвіз дітей до школи, і частині школярів доводиться щодня долати по кілька кілометрів пішки, щоб дістатися на уроки. Люди скаржаться на незадовільний стан з наданням медичним послуг, повну відсутність медикаментів», - розповіла Наталія Рибак.

На її переконання, на прикладі Вільська та навколишніх сіл, які увійшли в новостворену ОТГ, бачимо, наскільки не відповідає дійсності обіцяне владою покращення рівня надання послуг людям внаслідок проведення децентралізації.

«Люди не знають своїх прав. Не знають, куди звертатись за допомогою, коли їх обкрадають, порушують права їх дітей. І новообрана місцева влада поки що не демонструє своєї відкритості та готовності чути людей, які її обрали і вирішувати їх проблеми», - акцентувала політик.

Наталія Рибак прийняла від селян заяви стосовно порушення їх прав, поспілкувалася з представниками місцевої влади щодо шляхів вирішення існуючих проблем.

«Децентралізація має покращувати життя людей, наближати  до них якісні послуги, об’єднувати громади задля вирішення своїх проблем. Інакше вона стане  одним із нереалізованих міфів нинішньої влади», - резюмувала Наталія Рибак.