Новини Опозиційного блоку

Серед тих, хто отримав підтримку - сім'я Наталії Носакової з Китайгорода Царичанського району Дніпропетровської області. Їй волонтери Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» передали медичні ходунки і продукти.
Відповідне рішення було ініційовано фракцією ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і отримало підтримку більшості депутатів райради.
Народний депутат, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко звернувся до профільного міністерства з вимогою вирішення низки проблемних питань у галузі фізичної культури та спорту, які озвучили депутати партійної фракції у обласній раді, жителі ОТГ під час його візиту в село Тетерівка, що у Житомирському районі.
Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» в п'ятницю, 24 березня.
Україні необхідно відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду і зайнятися пошуком внутрішніх фінансових ресурсів. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна».
Наявність паспортів двох держав у народних депутатів, чиновників і державних службовців має бути виключене. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна».
24 березня відбувся фінал дитячого творчого проекту «Зіркові малята». Вихованці дошкільних установ Слов'янська і Святогірська представили свої таланти і показали, як бачать мир діти Сходу України. Захід організовано Національною платформою «Жінки за Мир» за підтримки народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Солода та Наталії Королевської.
Розпорядженням Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Слов'янськ включений в список міст, яким належить виділення коштів за рахунок державної субвенції на відновлення інфраструктури, на ці потреби для міста передбачено 188 млн гривень. Станом на березень 2017 року з 76 об'єктів, включених до переліку таких, які потребують відновлення в результаті антитерористичної операції, проектно-кошторисна документація повністю готова по 73-м.
Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська назвала злочинним рішення про обов'язкову ідентифікацію пенсіонерів-переселенців. Про це вона заявила після відвідування декількох відділень «Ощадбанку» на Сході України і спілкування з людьми.