Новини Опозиційного блоку

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає з 25-річчям Харківського Архієрейського Собору.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає працівників і ветеранів хімічної та нафтохімічної промисловості з професійним святом.
У своєму виступі під час пленарного засідання 26 травня народний депутат України, член фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Мірошниченко закликав усі фракції об’єднатися у питанні посилення захисту дітей від сигарет. Парламентарій зазначив, що у середу, 31 травня, Україна разом з усім світом відзначатиме Всесвітній день без тютюну.
Народний депутат України, голова Харківської обласної організації партії ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Добкін в ефірі програми «Вечірній прайм» на «112 каналі» прокоментував арешти колишніх керівників органів Державної фіскальної служби і їхнє звільнення під заставу та особисте зобов'язання.
Солом’янський районний суд м. Києва не задовольнив скаргу адвоката Cпівголови політвиконкому ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Касянюка та залишив в силі постанову детектива Національного антикорупційного бюро України, яка закрила кримінальне провадження щодо незаконності обшуку в квартирі Олександра Касянюка.
Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в п'ятницю, 26 травня, прибув до Харкова. В аеропорту його зустрів народний депутат України, голова Харківської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Добкін, Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, інші представники духовенства та парафіяни Харківщини.
Учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» звернулися до керівництва Верховної Ради і народних депутатів України з вимогою включити до порядку денного і підтримати законопроекти щодо захисту прав і забезпечення гідних соціальних гарантій дітям і сім'ям з дітьми.
Як наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Ігор Шурма, за інформацією озвученою представниками ВООЗ, Україна має перед міжнародною організацією борг за 2014-2016 роки у розмірі 26,39 млн доларів.
Про це повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микола Скорик у своєму зверненні на ім'я голови Адміністрації президента Ігоря Райніна.