Новини Опозиційного блоку

Співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Олександр Вілкул спільно з викладачами середніх шкіл провів засідання робочої групи, на якій були зроблені пропозиції по розробці законопроектів про підтримку освіти. Також на зустрічі була обговорена запропонована владою реформа шкільної освіти.
У своєму виступі народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член української парламентської делегації в ПАРЄ Вадим Новинський, зокрема, підкреслив, що через 3 роки українськими правоохоронними органами так і не було проведено незалежне та об'єктивне розслідування тих трагічних подій.
У понеділок, 24 квітня в районі одеського залізничного вокзалу невідомі радикали розгромили намет ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
Таку позицію представники фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Одеській обласній раді висловили на першому засіданні Регіональної ради професійної освіти.
Таке рішення було прийнято Білгород-Дністровською міською територіальною партійною організацією ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розпочав Всеукраїнську акцію зі збору підписів з вимогою до влади забезпечити виконання соціально-економічних і культурних прав і свобод громадян.
Акція на підтримку вимог ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо забезпечення виконання владою соціально-економічних і культурних прав та свобод громадян стартувала у місті Бердичеві 22 квітня.
Ті соціальні стандарти, які встановлює уряд, явно занижені, вважає лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов. З 1 травня в Україні зростуть деякі соціальні виплати, але це підвищення мізерно мало: прожитковий мінімум підніметься до 1624 гривень, а мінімальна пенсія - до 1312 гривень. Таких грошей не вистачить навіть на мінімальний набір продуктів і ліків, не кажучи вже про комунальні послуги, вважає опозиціонер.
Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Олександр Вілкул заявив, що нашій країні потрібна нова державна стратегія, заснована на національному прагматизмі - робити те, що дозволить Україні вийти з кризи, а людям - перестати жити в злиднях. Він наголосив на важливості підсумків виборів Президента Франції для Євросоюзу, які проходять сьогодні і підкреслив, що коли Україна буде сильною, інші країни будуть зацікавлені у співпраці з нами - незалежно від політичних поглядів їх лідерів.
У Дніпрі в рамках підготовки до Всеукраїнського з'їзду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ відбулася конференція обласної парторганізації. Учасники одноголосно підтвердили повноваження Олександра Вілкула як Голови Регіональної організації ОБ в Дніпропетровській області. Також були обрані 3 нових члена Політради обласної парторганізації - Євген Удод, Сергій Суханов та Наталія Начар'ян.