Борис Колесніков: Восени Опозиційний уряд покладе на стіл діючому Кабміну «рецепт» виходу з економічної кризи
19 Травня 2017 19:03

Про це заявив співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки до Умані.

Політик зокрема побував в Уманському тепличному комбінаті. За його словами, сьогодні навіть в успішних підприємств проблема одна - відсутність середньострокових і довгострокових кредитів.

«Немає компенсації відсотків по кредитах і немає часткової компенсації вартості основних фондів. Хоча ще в 2010-11 рр. була програма, яка дозволяла повернути 50% інвестицій», - нагадав Борис Колесніков.

Опозиційний прем'єр навів у приклад термін окупності теплиці, який завжди становив близько 12 років, а сьогодні - до 16 років.

«Усі члени Євросоюзу дають своїм виробникам кредитну підтримку на 10 і більше років. Наша держава може дати такі кредити? Адже якщо ми хочемо конкурувати в світі, ми повинні створити для наших виробників світові правила гри. Це дуже важливо. Також потрібно шукати і створювати ринки збуту. Адже чим більше буде ринків збуту, тим більше буде продаватися вітчизняної продукції», - підкреслив Борис Колесніков.

За його словами, Опозиційний уряд з робочими поїздками планує відвідати всі сектори економіки, щоб напрацювати ефективний план виходу з кризи.

«Ми з колегами по Опозиційному уряду відвідаємо всі сектори української економіки і восени покладемо на стіл чинному українському уряду «рецепт» виходу з кризи. Кабмін повинен буде або взяти його, або шукати нову роботу», - підкреслив Борис Колесніков.

HUR1_2661

6_1

13