Новини Опозиційного блоку

Солом’янський районний суд м. Києва не задовольнив скаргу адвоката Cпівголови політвиконкому ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Касянюка та залишив в силі постанову детектива Національного антикорупційного бюро України, яка закрила кримінальне провадження щодо незаконності обшуку в квартирі Олександра Касянюка.
Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в п'ятницю, 26 травня, прибув до Харкова. В аеропорту його зустрів народний депутат України, голова Харківської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Добкін, Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, інші представники духовенства та парафіяни Харківщини.
Учасниці Національної платформи «Жінки за Мир» звернулися до керівництва Верховної Ради і народних депутатів України з вимогою включити до порядку денного і підтримати законопроекти щодо захисту прав і забезпечення гідних соціальних гарантій дітям і сім'ям з дітьми.
Як наголосив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Ігор Шурма, за інформацією озвученою представниками ВООЗ, Україна має перед міжнародною організацією борг за 2014-2016 роки у розмірі 26,39 млн доларів.
Про це повідомив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микола Скорик у своєму зверненні на ім'я голови Адміністрації президента Ігоря Райніна.
Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма під час брифінгу у Верховній Раді, коментуючи ситуацію, що склалася навколо поставок ліків від гепатиту С на основі діючої речовини «софосбувір».
У 2016 році Україна поставила 20-річний антирекорд у фінансуванні наукових досліджень і розробок - 0,48% ВВП, що в рази менше ніж в країнах ЄС та Китаї (2%), США (2,75%), Південній Кореї (4, 3%). Про це заявила міністр освіти, культури, науки, сім'ї та молоді Опозиційного уряду Олена Колесникова.
Відповідне рішення ухвалене 25 травня 2017 року на сесії Ренійської районної ради.
Інформація, яку 25 травня поширив ряд ЗМІ про заборону ОПОЗИЦІЙОГО БЛОКУ рішенням Чернівецької міської ради, не відповідає дійсності. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Папієв з парламентської трибуни у п’ятницю, 26 травня.
Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у п’ятницю, 26 травня.
Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив у кулуарах парламенту, коментуючи інформацію щодо можливої блокади торгового залізничного сполучення з Росією.
Ситуацію, коли отримання якісної вищої освіти для школярів безпосередньо залежить від рівня доходів їхньої родини, необхідно терміново міняти. Про це сказав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко.
Заява Регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Чернівецькій області
Закон про мовні квоти на телебаченні є дискримінаційним, він порушує Конституцію України. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в ефірі телеканалу «NewsOne».