Анатолія Мирошниченко переобрано головою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Чернігівщини
19 Травня 2017 20:35

У п’ятницю, 19 травня одноголосним рішенням делегати 5-ої конференції Регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ переобрали головою партійного осередку Чернігівської області депутата обласної ради Анатолія Мирошниченка.

Анатолій Мирошниченко подякував всім за довіру та запевнив, що та робота, яка ведеться в організаційно-партійному напрямку, буде продовжена.

«За ці два роки ми пройшли значний шлях. Створені та зареєстровані партійні осередки в усіх районах області та в містах обласного значення. Ми спільно здобули результат на місцевих виборах, створивши фракції в обласній раді, в Чернігові, Прилуках, Ніжині, а також в більшості районах області. Це кропітка робота, яка робиться кожного дня і я вдячний всім, хто в нинішній час готовий йти цим складним шляхом» - зазначив голова партійної організації.

Він також додав, що розуміє в яких умовах доводиться працювати партійцям і який тиск доводиться відчувати кожному з них.

«Напади на активістів партії в рамках Всеукраїнської акції «Борімося разом! Разом - переможемо!» довели, що сьогодні в Україні проблеми з можливістю вільно висловлювати свою точку зору. Але кількість зібраних підписів під вимогами ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, а це більше 12 тисяч, довели, що ми маємо підтримку серед людей і вона зростає. Адже люди хочуть простих речей – достойного рівня життя та роботи, збереження власної історії, а головне - миру та єдності», - підкреслив Анатолій Мирошниченко.

На конференції також було переобрано членів Політради регіональної організації, продовжено повноваження Комітету партійного контролю та обрано делегати на VIII Всеукраїнський з’їзд ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Києві.