Опозиційний блок формує парламентську опозицію
12 Ноября 2014 16:05

Заява Опозиційного блоку

 

Економіка руйнується, процвітає корупція, рейдерство і рекет, війна виснажує країну, гривня обвалюється. Влада після виборів б'є по людям.

В цей час переговори п'яти провладних фракцій присвячені не порятунку країни, а розподілу портфелів. Цей процес іде непублічно, про його зміст не відомо навіть депутатам від партій влади.

Влада не бачить для себе серед першочергових завдань ні проведення реформ, ні порятунок економіки і гривні, ні, тим більше, захист малозабезпечених співгромадян.

За цих умов Опозиційний блок бере на себе відповідальність за формування парламентської опозиції, яка боротиметься за інтереси людей.

Опозиційний блок залишається вірним своїм політичним принципам — захищати інтереси українських громадян, і, в тому числі, тих, хто проживає у промислових регіонах країни.

Ми не боїмося погроз. У перші дні роботи нового парламенту ми зареєструємо пакет законопроектів із пропозиціями щодо відновлення економіки та посилення соціального захисту громадян.

Ми беремо на себе відповідальність контролювати всі дії влади. Водночас, ми готові підтримувати всі ініціативи, які спрямовані на захист демократії та прав людини, об'єднання країни, забезпечення економічного зростання, підвищення соціальних стандартів, і її наближення до Європи.

Ми залишаємося вірними своїм політичним поглядам і виправдаємо довіру людей.